Megoldatlan

Elhagyott autó

Elhagyottnak tűnő autó

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Magtár u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia András!
    Mivel a gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok szerint nem intézkedhet. A bejelentésed emiatt 'Megoldhatatlanként...
  • Sz. András hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben az autó nem elhagyott (van rendszámtáblája), a leírt probléma nem áll fenn.
    Kérem a bejelentés törlését!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • anonym anonym hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közterület-felügyelet részéről jelenleg intézkedést nem igényel.

    Közter
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Sz. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére