Megoldásra vár

Fa igény

A II. kerület Pasaréti út 30 szám előtt található egy fa öböl, amelyben régóta nincs fa.

Kérném az illetékeseket, hogy az ősz folyamán pótolják azt.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 30

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A II. kerülettől kapott információk alapján az útépítést követően még az idei évben lesz lehetőség az ültetésre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "II. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00034230 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére