Megoldott

Autós szemétlerakás a kiserdő közepén

A kiserdő üllői út felé eső részén az erdőben vezető gyalogutakra autóval könnyedén be lehet hajtani. Ennek sajnos meg is van az eredménye: mélyen az erdőbe hodják a lomot, sittet és háztartási szemetet.
Tartós és hatékony megoldás volna pár rúd leásása az ösvények bejáratánál, megakadályozván a járművek behajtását.
Ha jól tudom a terület a Pilisi Parkerdő kezelésében van.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferde u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lerakott hulladékot elvitték, de továbbra is szabadon bejárhatnak az erdő méyére az autós szemétlerakók.
  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére a fenti hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kp/22968-1/2018/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bomlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Ecseri út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tömbök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére