Megoldott

Veszélyes aknafedlap

Anonim Járókelő

Az aknafedlap hozzávetőlegesen 5-7cm-t mozog dinamikus terhelés hatására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mária u. 85

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap cseréje megtörtént.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anita!

    Mellékelve küldöm a helyszínről készült Google Maps Street View felvételt. Sajnos a fedlapon nem található felirat, habár mellette van egy telefonoszlop felállás, valószínűleg hozzá kap...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Kérjük, kommentben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, illetve esetleg látszik a fedlapon lévő felirat (ha van rajta), hogy ezzel is segít...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére