Megoldott

beszakadt fedlap

Kedves Telekom!

Kérem a beszakadt fedlap cseréjét.

Köszönettel:

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bakáts tér 5

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Alakul. (Már kicserélték, fele munka megvan.)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a fedlap cseréjét.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, tudomást vettek róla.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére