Megoldatlan

Kidőlt "parkolóoszlop"

Anonim Járókelő

Autóbejárót védő parkolóoszlop kidőlt (talán nekimentek?), és a parkolóoszlop már legalább 2 hete az utcán feküdt,most épp egy fának támasztva áll, gondosan egy házzal odébb (15-ös szám előtt), mint ahol kidőlt (13-as szám). Ahonnan meg kidőlt az oszlop, ott nem meglepő módon, ott kátyús maradt a járda. Mindez a KEHI előtti autóbejárónál, akiknek valószínűleg van gondokuk...

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlop menet közben eltűnt, persze a kátyúk változatlanul ott vannak
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Költő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hegyalja út_járdahibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére