Megoldott

Betört üveg - Védgát utca (Csepel)

Anonim Járókelő

A Csepel központja felé menő 35-36-148-151-948 buszok Védgát utcai megállójának utasvárójának üvege be van törve. Mivel sokszori eset ez, javasolnám a Csepeli önkormányzatnak (tudtommal ő a megálló tulajdonosa is), hogy helyezzen ki kamerát, ami ránéz a buszmegállóra, akár az ellentétes irányú megállóra is!

Fáradozásukat köszönöm!

(2013-as Google Maps képet csatoltam, sajnos buszon voltam, s nem volt lehetőségem a fotózkodásra.)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 68

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet a JCDecaux munkatársainak a gyors és hatékony ügyintézésért!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer

    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 3...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére