Megoldott

Kidőlt szemetes

Az Arany János úti lakótelep focipályája mellett lévő szemetes kidőlt, vagy kidöntötték....
a rögzítés módjából akár a telepakolt szemetes súlyától is kidőlhetett volna szerintem, de az is lehet, hogy szándékos a rongálás. :(

Pár napja van így, de remélem nem sokáig!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ják u. 50

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    és a bizonyíték....
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    elkészült! :)
    .........
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    kb. 3 hete már kész van!!!!
    csak most jártam arra világosban...
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tégla helyét bebetonozták, a szemetes és a kordon eltűnt....
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták?
  • K. Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    megkezdődött a helyreállítás...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • K. Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    autó tankok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Dunapart utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    autó tankok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére