Megoldatlan

Vágóhíd utca rossz állapota

A IX. kerületi Vágóhíd utca úttestének teljes szakasza rossz állapotban van. A Mester utcai kereszteződésben kifejezetten hullámvasútszerű az élmény, de a teljes szakaszra igaz, hogy keresztbordák, süllyedések, puklik és hepe-hupák vannak végig. A környéken egyre több lakó és kereskedelmi ingatlan épül, ami növelni fogja a forgalmat és növeli a balesetveszélyt.
Kérésem, hogy a Vágóhíd utca kerüljön felújításra.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Jelenleg is zajló építkezések befejezése után válik aktuálissá az út felújítása.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük segítséged és visszajelzésed!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.jarokelok.hu oldalról a 00033372 számú bejelentésre.
    (Vágóhíd utca rossz állapota)

    Tisztelt Bejelentő!

    A Vágóhíd utca teljes felújítása a környéken folyó építkezések ideje alatt nem ter
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére