Megoldott

Hatalmas kátyú

Veszélyes kátyú, különösen éjjel és leginkább biciklivel.

Probléma helyszíne
Budapest Frangepán u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gerlits Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    A hiba ki lett javítva, köszönöm
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Köszönjük bejelentését.

    Az útburkolati hibát augusztus 17-ig javítjuk.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divízió
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Gerlits Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére