Megoldásra vár

Aszfaltdarabok

A Topánka és Ady Endre utca sarkánál lévő fák tövénél aszfaltdarabok vannak, melyek nemcsak nem esztétikusak, de a fák életét is veszélyeztethetik.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre u. 80

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Lakó! Köszönjük észrevételét. A bejelentést továbbítottuk a kerületi Szociális Foglalkoztatónak. Engedjen meg egy megjegyzést: a fa teljes gyökérzónája aszfaltburkolat alatt van. Mellette eg...
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Orsova utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilazult kövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére