Megoldott

Várók állapota

A Pesterzsébet, városközpont buszmegállókban mindkét irányban mocskosak, firkásak, karcosak a várók üvegei.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Topánka u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fotókat Németh Zs-nek és a JCDecaux-nak is.
  • JCDecaux válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink, a Pesterzsébet városközpontban lévő utasvárók, kifogásolható üvegeit kicserélték .

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer

    JCDecaux - Műszak | Technical
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Váró fóliázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Orvosi rendelő (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott ülő, támasz részek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére