Megoldott

Elhagyott autó

Csepelen, a Mag és a II. Rákóczi Ferenc út kereszteződésénél hosszabb ideje áll ez a rossz állapotban lévő autó.

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc út 185

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és a fotót!
  • Takács Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    hűlt helye a képen látható
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Közterületfenntartó Zrt. (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére