Megoldatlan

Értelmetlen méretű parkolóhely

Anonim Járókelő

A parkolótábla után a fáig akkora hely van, hogy csak kb egy Smart képes a járdán félig parkolva megállni.

Egy pici autó (pl. VW Golf) is csak úgy tud megállni, hogy nem áll fel a járdára, pedig a parkolótábla szerint így lenne csak szabályos. Egy normál családi méretű autóval, ami picit hosszabb, már pláne csak így tudok megállni. Kérdés, hogy ezt büntetik-e...(meg szabad állni nem félig a járdán, csak az úttesten, ha abusz elfér?!)

A fa díszszegélyére nem is szeretnék és szerintem nem is szabad felállni. Esetleg, ha 1-2méterrel "hátrébb" hoznák a P táblát (és a felfestést), akkor meg lehetne oldani a dolgot egyszerűen. Még ha a saroktól 5méteren belül is lenne... De így semmi értelme pont a jelenlegi helyén a táblának...

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utcai balkáni káosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    zöld leparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére