Megoldatlan

Eltűntek a padok

Tisztelt Illetékes!
A tegnapi napon nagy zaj kiséretében elbontották a ház mögötti padokat. Érdeklődni szeretnék hogy fognak-e kikerülni újak helyettük. Egy évvel korábban már elvitték egy részét, de azokat azóta se pótolták.
Bár éjszakánként sokszor isznak/hangoskodnak a padon ülve, viszont napközben idős emberek használták vagy kutyások.
Köszönettel
Barkóczi Dávid

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Őszike u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barkóczi Dávid úr!

    A tárgyi padok a lakóközösséget képviselők kérésére kerültek elbontásra, a bejelentésben is említett okok miatt. Új padok kihelyezését ennek tükrében jelenleg nem tervezzü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Száraz faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zápor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére