Megoldatlan

Behorpadt úttest

Az Óbudai temetőhöz vezető zebra mellett egy közműfedél körül behorpadt az úttest. Nemcsak az arra közlekedő autók kerekei vannak veszélyben, hanem, ha belehajtanak, a kifröccsenő víz a zebra előtt várakozókat is beteríti.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    ki lett ez javítva?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3254)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az üzeme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő MeZo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Vidámvásár utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére