Megoldott

Hiányzó Tűzcsapot jelző tábla!

Tisztelt Cím!

A Nádasdy utca - Árpád utca sarkán lévő villanyoszlopról eltűnt a Tűzcsapot jelző kis táblácska. Egy ideig a villanyoszlopon hevert, de mostanra teljesen elszublimált. Kérem, pótolják a hiányzó táblácskát!

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.10.03.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla pótlása megtörtént!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elzáró fedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiesett elzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére