Megoldatlan

Kifakult KRESZ-tábla

Kèrem, cserèljék ki a képen látható KRESZ-tablat.

Probléma helyszíne
Budapest Méta u. 31

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Érdeklődünk, hogy a bejelentés óta eltelt időben megoldódott-e az ügy?
    Köszönjük segítséged!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Van információd arra vonatkozóan, hogy ki az érintett terület tulajdonosa?
    Segítséged előre is köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla magánterületen található, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére