Megoldott

Szemétlerakás

Nem először a 9. kerületben, a Lenhossék u. elején szemétlerakónak, hasznának egy kis zöld területet.
Tudomásom szerint egy közeli lakóházat szanálnak, és a bérlők folyamatosan egy másik bérlakásba költöznek, Úgy tűnik, bizonyos dolgokat nem visznek magukkal, hanem ide kidobják.
Ha ez így folytatódik, akkor szeméthegy lesz ezen a területen.

Javasolnám, hogy az önkormányzat helyezzen el egy konténert a ház udvarán vagy közelében és oda dobják a feleslegessé vált, esetleg az új bérlakásba be nem férő holmijukat. Arról is gondoskodni kell, hogy ezt a konténert majd elszállítsák.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lenhossék u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Somogyi Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap azt láttam, hogy elvitték a kidobott holmikat. Ismét szabad a fű. Remélem, nem lesz ismét kidobott holmik tárháza ez a terület, azaz az önkormányzat gondoskodik arról, hogy az elköltöző lakók...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Somogyi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vigh Zsuzsanna
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Mártírok útja / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lechner Ödön szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére