Válaszra vár

belogo fa

nem lehet elferni a jardan.

Probléma helyszíne
Budapest Remetehegyi út 23

Hozzászólások

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Kiss Gábor Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Befejezetlen munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Korlátpótlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Római tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére