Válaszra vár

Elhalt fa törzse a kórház bejáratánál

Kérem, hogy a kórház elől a fatörzset eltávolítani szíveskedjenek.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 55

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan.
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leeső tiltó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére