Megoldott

Üvegszilánkok mindenhol

Kérem, szíveskedjenek megtisztítani a kerékpárutat, mert a jelzett helyen tele van üvegszilánkokkal. Esélytelen a kikerülése. Rendkívül balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest Kápolna u. 1

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hallelujah! Utolsó pillanatban fékeztem le előtte a bringával.
  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemem láttára megoldva:
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére