Megoldott

Bokrok a járdán

A Rákos vasútállomás melletti járdát végig teljesen benőtték a bokrok. Alig lehet elférni rajta.

Probléma helyszíne
Budapest Jászberényi út 47b

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján az ügy megoldódott!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • X. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az alábbi linkeken elérhető, Bp. X.ker., Jászberényi úttal kapcsolatos bejelentéseit a Fővárosi Önkormányzatok kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelölésérő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nincs változás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    0505-Podmaniczky tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazzal benőtt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Közvágóhíd utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyikorog a hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére