Megoldott

Megállónév - és Dohányozni Tilos Tábla Hiánya 2

Tisztelt BKK Zrt.!

Korábbi bejelentésemre (http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2358/megallonev-es-dohanyozni-tilos-tabla-hianya) adott válaszukkal ellentétben, mely szerint "A bejelentés alapján munkatársaink intézkedtek a pótlásról a jelzett megállóban. " nem történt meg a táblák pótlása, így újra jelezném társaságuk felé a táblák hiányosságát!

Csepelen a 71-es F04188-as számú, Komáromi utca elnevezésű buszmegálló táblájáról hiányzik a megálló nevét feltüntető -, valamint a dohányzást tiltó tábla. Kérem, gondoskodjanak a táblák mielőbbi pótlásáról, csak 101 napja várok rájuk!

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Bardócz Csaba

Kelt: 2014.09.26.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Sikeeer! 8 hónap alatt, de azért csak összejött! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblák pótlása a mai napig sem történt meg, holott az első bejelentésre adott válasz óta lassan 6 hónap, a második bejelentésre kapott válasz óta pedig 3 hónap és 13 nap telt el. Mire várnak? Ilyen...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3164)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A hiányzó tábla (és a szükséges matric...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    NUU 956 :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megálló területe elbozótosodott.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FJX 190 :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére