Megoldott

Töredezett fedél

Töredezett az aknafedél burkolata.

Probléma helyszíne
Budapest Gyömrői út 97

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A buszról úgy láttam, mintha cserélték volna.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt oldalfalú szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábeles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére