Megoldott

Kiszáradt fák (kb. 20 db)

A Hunyadi János út Mezőkövesd utca és Építész utca közötti szakaszán a két éve ültetett fák közül sok kiszáradt. Emellett az úttesteket elválasztó zöldterületen 2db, évek óta kiszáradt bálványfa is található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hunyadi János út 18

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést :)
  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    A héten új fákat ültettek a régiek helyére. Köszönet a közreműködőknek.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-67242/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.06.28. 22:28 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    További képek...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00031379 számú bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Veres Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére