Megoldott

Lyukas aknafedlap

Anonim Járókelő

Az egyik Bokréta utcában található aknafedlap közepén lyuk található, mely balesetveszélyes és befolyik az esővíz az alatt található közművekre.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bokréta u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! :)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott :)
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Megemelkedett fedlap kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ferencváros vá. - Málenkij Robot Eh. (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétmálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére