Megoldott

Nemrég újra tett telekomos fedő kiáll

A Bártfai-Mohai út sarkán nemrég betonoztak körbe és cseréltek ki két Telekomos fedőt, melyek kb. 5cm-t kiállnak a járda síkjából, örült mód balesetveszélyessé téve a gyalogos közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Két héten belül megoldották, köszi szépen!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Háromszék utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vadon utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére