Megoldott

Lyukas fedlap

A II. kerületben a Frankel Leó út és a Gül Baba utca kereszteződésénél található fedlapon egy méretes lyuk veszélyezteti az arra járókat. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Török u. 7

Hozzászólások

  • Promeneur Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm Miksa!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Laáber Miksa hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma lőttem a képet. Megoldódott a probléma
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefon fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt oldalfalú szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére