Megoldott

Elfordult tábla

Kérem hogy fordítsák vissza az elfordult táblát!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Rákosi út 147

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0017586/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (31145)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére