Megoldatlan

Üres virágtartó

Kérem hogy a Batsányi János utca 67. szám előtti villanyoszlopon lévő virágtartóból a virágokat pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Batsányi János út 67

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor miért nem szedik le, vajh?
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    De miért?
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Erdősi Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálom! :(
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Idén nem tervezzük beültetni. Környezetvédelmi Iroda
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Erdősi Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére