Megoldott

Lánchíd - újabb firka

Firka a Lánchíd nyugati pilonján. Remélhetőleg nem kell majd hónapokig bámulni.

(Ezt az EGON bandát meg elkaphatná végre a rendőrség, rengeteg kárt okoztak már a városban.)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Zs V hozzászólt a bejelentéshez.

    A taget eltávolították - a probléma megoldódott.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Zs V bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Matricák, graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére