Megoldatlan

Lámpa

Frissítés 2018.10.04.:
Tisztelt BKK Ügyfélszolgálat!
Kérjük szépen tájékoztatásukat a felújítás várható időpontjáról. Köszönjük szépen!

A Budapest Közút válasza: "A Jarokelo.hu oldalra a Jászberényi út – Maglódi út kereszteződésében lévő városhatár felé közlekedő 28-as villamos megállójával kapcsolatos panaszbejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
A megállóhely előrébb helyezésével orvosolható a felvetett probléma, mely csak úgy valósítható meg, ha a villamosperon meghosszabbításra kerül. A korábbi években nem volt mód a peron meghosszabbítására a Gitár utca irányába, de az iparvágány elbontásával műszakilag megoldhatóvá vált. Építési korrekció csak beruházási programban valósulhat meg, mely ütemezése terveztetést igényel. A Maglódi út felújítását a BKK Zrt. tervezteti, melynek keretében sor kerülhet nevezett megálló átépítésére. Ennek időpontjáról a BKK Zrt. tud felvilágosítást adni."
___
Nem megfelelően van beállítva a gyalogos jelzőlámpa a 28-as villamos Maglódi úti megállójánál. Amikor közel s távol nincs a villamos, piros a lámpa. Amikor meg ott van a villamos, és rálóg a vége a zebrára, akkor meg zöld. Kérem, vizsgálják meg a beállítást!

Probléma helyszíne
Budapest Jászberényi út 15

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hahaha. Jó vicc.
  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján leghamarabb 2020-ban történhet változás.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0023299/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00030969

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes szakterületünknek, és a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Jászberényi út 15, 1106 Magyarország (47.49045400, 19.14861100, 16)"-ról "Budapest, Jászberényi út 15, 1106 Magyarország (47.490454, 19.1487773, 18)"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem megfelelően van beállítva a gyalogos jelzőlámpa a 28-as villamos Maglódi úti megállójánál. Amikor közel s távol nincs a villamos, piros a lámpa. Amikor meg ott van a villamos, és rálóg a vége a zebrára, akkor meg zöld. Kérem, vizsgálják meg a beállítást!"-ról "Frissítés 2018.10.04.: Tisztelt BKK Ügyfélszolgálat! Kérjük szépen tájékoztatásukat a felújítás várható időpontjáról. Köszönjük szépen! A Budapest Közút válasza: "A Jarokelo.hu oldalra a Jászberényi út – Maglódi út kereszteződésében lévő városhatár felé közlekedő 28-as villamos megállójával kapcsolatos panaszbejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk. A megállóhely előrébb helyezésével orvosolható a felvetett probléma, mely csak úgy valósítható meg, ha a villamosperon meghosszabbításra kerül. A korábbi években nem volt mód a peron meghosszabbítására a Gitár utca irányába, de az iparvágány elbontásával műszakilag megoldhatóvá vált. Építési korrekció csak beruházási programban valósulhat meg, mely ütemezése terveztetést igényel. A Maglódi út felújítását a BKK Zrt. tervezteti, melynek keretében sor kerülhet nevezett megálló átépítésére. Ennek időpontjáról a BKK Zrt. tud felvilágosítást adni." ___ Nem megfelelően van beállítva a gyalogos jelzőlámpa a 28-as villamos Maglódi úti megállójánál. Amikor közel s távol nincs a villamos, piros a lámpa. Amikor meg ott van a villamos, és rálóg a vége a zebrára, akkor meg zöld. Kérem, vizsgálják meg a beállítást!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Jászberényi út – Maglódi út kereszteződésében lévő városhatár felé közlekedő 28-as villamos megállójával kapcsolatos panaszbejelentésére az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm. Érdekelne a BKK válasza is, hogy mikorra várható az átépítés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Jászberényi út – Maglódi út kereszteződésében lévő városhatár felé közlekedő 28-as villamos megállójával kapcsolatos panaszbejelentésére az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére