Megoldott

Oszlop csonk

Kérem, hogy a kivágott oszlop csonkját szakszerűen távolítsák el, és aszfaltozzák le a helyét!

Probléma helyszíne
Budapest Pesti út 89

Hozzászólások

  • Hétfői Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet megoldott, mert új oszlopot és táblát helyeztek ki ide.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nincs változás.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét a járda hibájára vonatkozóan.
    A járda javítását előjegyzésbe vettük.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük további szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommu...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére