Megoldatlan

Balesetveszélyes járda

Rendkívül balesetveszélyes módon emelkedik ki a járda burkolata. Kérem, szíveskedjenek helyreállítani!

Probléma helyszíne
Budapest Kőrakás park 37

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre nincs változás.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére