Megoldott

Üres fahely

A Soroksári úti TESCO előtt az egyik fahely üres már egy ideje.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 68

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzattól kapott információ alapján a fa ültetése be van tervezve.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Szili Adrián Városüzemeltetési és Felújítási Iroda vezetőjének megbízásából illetékességből továbbítom a Jarokelo.hu oldalon megjelent bejelentést.

    Tisztelettel:

    From: Bánfi Réka
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg a TESCO kezelésében is lehet.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00030825 számú bejelen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdát benövi az erdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szarka-K. Csaba
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére