Megoldott

Egyre növekvő kátyú

Az Újvilág utcánál már hónapok óta egyre nagyobb a kátyú

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Újvilág u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták
  • arozsas Járókelő visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Zugló Zrt. linken olvasható tájékoztatása alapján az úthibát az utcában hamarosan javítják. Kérünk, jelezd, ha van fejlemény az ügyben. http://bit.ly/14ker1sofelevkatyuzas
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egész kerék el fér benne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére