Megoldott

Hiányzó fa

O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.
2018. december 12. 20:12
Még nem pótolták, de remélem nemsokára fogják

---

Kérjük pótolják a hiányzó fát! Köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest Tüzér u. 13

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    És igen :) köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A fa december 20-áig elültetésre kerül.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Őszre ígérték, most tél van, elküldtem újra. :)
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük pótolják a hiányzó fát! Köszönjük"-ról "O. Ida hozzászólt a bejelentéshez. 2018. december 12. 20:12 Még nem pótolták, de remélem nemsokára fogják --- Kérjük pótolják a hiányzó fát! Köszönjük"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem pótolták, de remélem nemsokára fogják
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hiányzó fát idén ősszel pótoljuk.

    Tisztelettel,

    Üdvözlettel:

    Turóczi András

    kertészmérnök

    műszaki ellenőr

    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

    Közterületi Divízió

    1139 Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére