Megoldott

Betört üveg

A Blaha Lujza téren, a 4-6-os villamos megállójában, a Móricz Zsigmond tér irányába valaki betörte a váró egyik üveg lapját. A kép a Google Street view-ről van. Előre is köszönöm a JCDecaux lelkiismeretes kollégájának munkáját!

Probléma helyszíne
Budapest József krt. 6

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • JCDecaux válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer

    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 3...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére