Megoldatlan

Tanösvény

Több tábla is hiányzik a Naplás tavi tanösvényen a tó körül.

Probléma helyszíne
Budapest Naplás út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mikor járok arra megint.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblákat a Rákosmenti Mezei Őrszolgálat helyezte ki. A táblahiányokat jeleztük feléjük.
    Bp. XVI. Környezetvédelmi Iroda
  • Hétfői Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzik a tábla a tanösvénynél a Naplás tónál."-ról "Több tábla is hiányzik a Naplás tavi tanösvényen a tó körül."-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légvezetékbe nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferenc utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákosi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére