Megoldott

Kezeletlen kornyek

Evek ota jelentem be ezt a teruletet, miert nem vagjak le a zold novenyeket, es szallitjak el a szaraz hulladekot?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bodor u. 1

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A bejelentés óta a területet lekaszálták, és a zsákokat elszállították.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére