Megoldásra vár

Elviselhetetlen parkolási helyzet Újlipótban

A kép a Balzac utcában készült, ahol mindennapos az olyan parkolási helyzet, amikor babakocsival, kerekesszékkel nem lehet elmenni. Sürgősen, rendszerszinten intézkedjen a kerület!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzac u. 19

Hozzászólások

  • Fóris Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi pénz és idő nincs, ahányszor telefonálni kellene. A közterületeseknek az a dolguk, hogy itt legyenek, és rendet csináljanak!!! Folyamatosan autók állnak a kerékpárúton is, minden napszakban, a X...
  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ktf 13 hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást, a bejelentés tartalma ismert Budapest Főváros XIII. Kerületi Közterület Felügyelet előtt. Rendszeresen figyelmeztetjük, és szankcionáljuk a közúti közlekedés szabályairól sz...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Bugnyár Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Buszmegállóban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dagály utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkoló autók a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Carl Lutz rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére