Megoldatlan

Igénytelen utasterelés

Budapest és a metrófelújítás szégyene, ahogy az M3 pótlóbuszainak végálomása kinéz. Toldozott-foldozott szalagokkal zárják el a takarítók az utasok elől a forgalmi területet. Ugye lehetne ezt sokkal kulturáltabban is megoldani?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 48

Hozzászólások

  • Unkabéka Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Vége a metrófelújításnak, így a kis magyar igénytelenség arrébb költözött.
  • Unkabéka Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Hagyjuk szerintem, hamarosan remélhetőleg vége lesz afelújításnak. Valószínüleg az alvállalkozó képtelen európai módon abszolválni a feladatot.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Újraküldjük a bejelentést, vagy lezárjuk megoldatlanra?
  • Unkabéka Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy fokkal jobb a mostani helyzet, de messze van még a kulturálttól a megoldás.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Unkabéka Zoltán visszajelzésére vár.

  • Unkabéka Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A Lehet téren a helyzet változatlan. Kérjük hathatós intézkedésük.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016053/2018
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (30350)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Unkabéka Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hohl Teodor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére