Megoldott

Beszakadt víznyelő rács

Kérem, állítsák helyre a képen látható víznyelő rácsot, mert beszakadt.

Probléma helyszíne
Budapest Sibrik Miklós út 66

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfaltozás is elkészült, már csak az oszlopokat lenne jó elvinni, mert azok ottmaradtak.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Das ist fantastisch. :D
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítják.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tettek rá egy oszlopot.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Jött azóta válasz?
    Nem csinálták meg...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz a víznyelőnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Folyamőr utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó veszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére