Megoldott

Letört kutya tiltó tábla

FRISSÍTÉS 20190215:
Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.
2019. február 15. 14:58

A tábla ismét le van törve!!!!

----
A Papp László téren a Botond utcai sarkon letörték a kutya tiltó táblát, ezért a kutyásokat arra hivatkozva pisiltetik a kutyájukat a park Botond utcai felén, hogy a tiltás csak a park többi részére vonatkozik.
Kérem tegyenek ki újabb táblákat és cseréljék ki a letört táblát!

Probléma helyszíne
Budapest 1134

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételten köszönöm a tábla helyreállítását!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A Papp László téren a kutyák sétáltatását tiltó táblát két héten belül pótoljuk.

    Továbbra is várjuk észrevételeit levélben és honlapjainkon egyaránt!

    Üdv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Dobos Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Papp László téren a Botond utcai sarkon letörték a kutya tiltó táblát, ezért a kutyásokat arra hivatkozva pisiltetik a kutyájukat a park Botond utcai felén, hogy a tiltás csak a park többi részére vonatkozik. Kérem tegyenek ki újabb táblákat és cseréljék ki a letört táblát!"-ról "FRISSÍTÉS 20190215: Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez. 2019. február 15. 14:58 A tábla ismét le van törve!!!! ---- A Papp László téren a Botond utcai sarkon letörték a kutya tiltó táblát, ezért a kutyásokat arra hivatkozva pisiltetik a kutyájukat a park Botond utcai felén, hogy a tiltás csak a park többi részére vonatkozik. Kérem tegyenek ki újabb táblákat és cseréljék ki a letört táblát!"-ra.

  • Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla ismét le van törve!!!!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Szűcs Dániel Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Papp László téren a kutyák sétáltatását tiltó táblát pótolja a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. november 26-ig.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Szűcs Dániel Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére