Megoldott

3 lámpa nem ég

9. Kerület, József Attila lakótelepen a Valéria téren 3 lámpa nem ég.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Valéria tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2018. június 1.-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelenté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Csizmadia Csanád bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére