Megoldásra vár

valami kreatív megoldás e lukra?

T. Illetékes!

Régóta probléma, és a FESZOFÉ-s munkatársak dicséretére legyen mondva, hogy a tőlük telhető módon tisztítják ezt a kis zugot a Salkaházi park oldalában, ami vonzza a szemetelőket, lomolókat. Egyébként is ügyetlen kis teremtmény az a lik.

Valamivel ki lehetne tölteni? Növényekkel? Vagy odatenni egy szemetest? Vagy bármi más?

Együttműködésüket, fáradozásaikat előre is köszönöm:

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 38

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 30234 számú bejelentésre.
    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Salkaházi Sára park (Tűzoltó utca 38.) előtt a bejelentésében szereplő terület feltárása szükség
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa csonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Máriássy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Facsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az edényekből hiányzó fák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Thaly Kálmán utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére