Megoldott

Ocsmány táblák a Citadellán

Az lenne a kérdésem az illetékesehez (ha van egyáltalán ilyen hivatal), hogy mikor lesznek hajlandóak eltávolítani a fotókon látható táblákat, vagy esetleg úgy gondolják, hogy ezek a lepusztult, gusztustalan plakátok (vagy mik) növelik a Citadella esztétikai értékét. Engem személy szerint mérhetetlenül zavar, hogy a rendszerváltás óta a városvezetés képtelen volt mit kezdeni ezzel a turisztikai szempontból kiemelten fontos területtel. Szerintem ez a város (egyik) szégyene. Úgy gondolom, különböző érdekcsoportok viaskodnak, hogy melyik tudjon még több pénzt kiszedni belőle minél kevesebb befektetéssel. Az itt lakó emberek, turisták szempontjai mellékesek. Remélem, rosszul gondolom. Kérem, oszlassák el az aggodalmamat!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Citadella stny. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Örvendetes változás! Új plakátokat helyeztek ki. Azért így mindjárt más, nem? Azért valamit írhattak volna az udvariasság kedvéért.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: MNV Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Utca probléma!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére