Megoldott

Megnőtt a sövény

A jelzett szakaszon annyira megnőtt a sövény, hogy nem férnek el egymás mellett a biciklizők, a kerékpárút használata így veszélyessé vált. Kérjük, mielőbb vágják le a sövényt!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre lenyírták! De nem értem, miért kell minden évben könyörögni azért, ami a kötelességük lenne. Ezért tartjuk fenn őket az adófizetők pénzéből!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem nyírták le a sövényt. Legalább válaszolnának!
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    De igen, második körben ezért lett közvetlenül a FŐKERT részére küldve
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a probléma rendszeresen felmerül. Nem a Főkert az illetékes?
  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérjük elküldeni az ügyet a Fővárosi Önkormányzathoz!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.05.08. 18:31 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz helyen nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Etele Park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára ki növő fa/ ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére