Megoldott

Fa metszés

A Palóc utca 4 szám előtt van egy kis fa, amelyiknek az egyik ága nagyon lelóg, pont a járda felett (én a 165 centis "magasságommal" nem férek el alatta), kérjük igazítsanak rajta!
Illetve a szembe lévő oldalon, az 5 szám előtt egy szép nagy fán fennakadt egy zöld (tesco-s?) szatyor (próbáltam jelezni a képen... most már a levelektől nem annyira látszik), kérjük próbálják meg levenni. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 3-5

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    hát ezt megmetszették, az nem kérdés...
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    van még remény...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A kis fákat június 26-áig felgallyazzuk.

    A fáról a nejlon zacskót július hónapban eltávolítjuk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    nem jó még
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ez nem történt meg
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A fákat 2018. június 10-éig meggallyazzuk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tájékoztató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dunavirág utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kereszttörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Margitsziget / Margit híd (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére